Agata Padoł- Ciechanowska "Droga, która leczy"- książka

publikacje » Agata Padoł- Ciechanowska "Droga, która leczy"- książka

"Droga, która leczy" to rozważania towarzyszące obrazom pod tym samym tytułem. Tematem są biblijne stacje Drogi Krzyżowej opracowane w cyklu malarskim i słownych medytacji. Papier kredowy, okładka miękka , ilość stron 88, format 20,5cm x14,5cm. Reprodukcje obrazów w kolorze. Unikatowa pozycja.

 Autorzy tekstów: 

Przeor Jasnej Góry O. Marian Waligóra, ks.dr Andrzej Józef Nowobilski dyrektor Muzeum Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie oraz krytyk Tadeusz Szyma. Książkę można zamawiać na razie bezpośrednio pod adresem mailowym: agatapadol@tlen.pl.

Opinie o wystawie i książce:

"Gratuluję! Piękne, przejmujące obrazy!",

"Dziękuję za stworzenie dzieł, które inspirują do modlitwy i stanowią piękną ilustrację do tekstów Pisma Świętego. Jestem pod wrażeniem błękitów i złota, których dotychczas nie łączyłem z krzyżową drogą. Niech ta droga doprowadzi nas do życia. Pozdrawiam i gratuluję."

"Przeczytałam w Niedzieli art. o wydanym przez Panią albumie,,DROGA, KTORA LECZY". Zachwyło mnie malarskie ujęcie Drogi Krzyżowej,szczególnie kolorystyka."

"Dziekuje, chyba najbardziej za doświadczenie tego niezwykłego śwatła, które przenika wprost do serca".  
"Jestem pod ogromnym wrażeniem głębi treści zawartej w książce i w obrazach. Mamy post i powinniśmy przeżywać go każdy na swój sposób. Dla mnie ta chwila spędzona przy oglądaniu tych dzieł i czytaniu słow, które pomagają zgłebic tajemnice drogi krzyzowej daje możliwość zastanowienia nad sensem życia i potęgi Boga. Ta "droga" rzeczywiście leczy nasze dusze. Szczególnie w chaosie dzisiejszego świata." 
"
Wspaniła inspiracja do wielkopostnych rozmyslań."
"
Nie spotkałem dotąd takiego zestawienia pięknych ilustracji i głębokich tekstów rozważań. Dziękuję za taki rodzaj apostolstwa.
"
Książka jest przepiękna, napisana zwięzłym i przystępnym dla każdego językiem. Aspekty natury duchowej i Boskiej poparte licznymi przykładami z życia wzięte, po prostu trafiła do mnie swym przekazem w samo serce.